Ferie w GOKiR Wilkasy

0

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne ferie zimowe, które dla licznego grona uczniów będą kolejną okazją do wypoczynku. Dla tych, którzy nigdzie nie wyjadą, pracownicy GOKiR Wilkasy przygotowali atrakcyjną ofertę różnorodnych i ciekawych zajęć.

Przez dwa tygodnie na uczestników czekają spotkania ze strażakami i animatorami kultury, zabawy na lodowisku i w Parku Wodnym, warsztaty tańca hip-hop i break dance, a także kulinarne z szefem kuchni Dariuszem Barygą. Przewidziano kulig z ogniskiem, trening sztuk walki, wyjście do kina oraz dyskotekę karnawałową i zajęcia na siłowni, a także wiele innych.

Z naszych propozycji będzie mogło skorzystać 25 osób zamieszkałych w gminie Giżycko lub uczących się w gminnych placówkach oświatowych w wieku 7-13 lat.

Wystarczy tylko pobrać załączony niżej formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem, wydrukować go i wypełnić oraz jak najszybciej dostarczyć do recepcji Parku Wodnego Wilkasy.

Decyduje kolejność zgłoszeń i uiszczenie opłaty za dwutygodniowy turnus w kwocie 120,00 zł. A zajęcia już niebawem, w dniach 24 stycznia – 04 lutego. Zapraszamy do udziału.

REGULAMIN, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (kliknij żeby zobaczyć)