Ewa Ostrowska kandydatką na burmistrza Giżycka

13
Fot. Facebook/ewaostrowskagizycko

Ewa Ostrowska ogłosiła swój start na stanowisko burmistrza Giżycka. Choć jej nazwisko w przestrzeni społecznej pojawiało się już od kilku tygodni, dziś zostało potwierdzone oficjalnie. Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.

Składam mieszkańcom ofertę, proponuję, by skorzystać z mojego doświadczenia samorządowego, umiejętności jako lidera, osoby zarządzającej jednostką miejską, mojego wieloletniego zaangażowania społecznego w różnych stowarzyszeniach i radach. Ale też i świeżego spojrzenia na wiele spraw, bo współpracuję na co dzień z osobami młodymi i doskonale znam ich potrzeby. Młodzi ludzie chcą zostać w Giżycku, tu mieszkać i pracować, trzeba tylko stworzyć im dobre warunki. Jestem prawdziwą mieszkanką Giżycka, tu się urodziłam, tu mieszkam od piątego roku życia – ogłosiła kandydatka w mediach społecznościowych.

Ewa Ostrowska jest dyrektorem Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej, Przewodniczącą Miejsko-Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Wiceprzewodniczącą Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przemocy. Kieruje Świetlicą Socjoterapeutyczną, Młodzieżowym Klubem Integracji Społecznej „Pełna Chata”, Giżyckim Uniwersytetem III Wieku, Streertworking Giżycko oraz Klubem Seniora.

Od 2014 r. w Zarządzie Porozumienia UTW Warmii i Mazur. Odznaczona brązowym medalem zasługi za pomoc powodzianom. Otrzymała nagrodę Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za działalność w dziedzinie pomocy społecznej.

Pracuje społecznie w Kole Przewodników PTTK pełniąc funkcję Skarbnika, do 03.2016 r. była Wiceprzewodniczącą Stowarzyszenia Promocji Tańca „Lecdance”, obecnie członek. Autorka „Giżyckiego przewodnika dla najmłodszych”. Przewodnicząca Rady Rodziców w Szkole Podstawowej nr 6, członek Rady Rodziców Gimnazjum nr 2.

W latach 2014-18 Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu, Wiceprzewodnicząca Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego, członek Komisji Edukacji, Kultury i Sportu. Członek Powiatowej Rady Pożytku Publicznego.

Autorka projektu „Roztańczone Giżycko”, który złożyła w ramach budżetu obywatelskiego i realizowała wraz z Zarządem Stowarzyszenia Promocji Tańca „Lecdance”. Pasjonuje się tańcem towarzyskim, chętnie jeździ na rowerze, zajmuje się fotografią, uprawia nordic walking, lubi czytać i spędzać aktywnie czas z dziećmi.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy w komentarzach. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

(PTS) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Czytelnik

Witam niech ta Pani robi dalej swoje a głosować niema na kogo szkoda

Pięćdziesiąt plus

A ja jestem na tak , zaciągnołem opinie sumienną zaangażowana pracowita takiego burmistrza potrzebujemy

brak kandydata nadal

Przeczytane opowiadanie na min. 12 stron i niestety brzmi jak dla mnie za słodko. Pani jest dobra w tym co robi dla CPiUS oraz GUTW i niech tak pozostanie..

fred

łyżkę soli zjedź, albo obserwuj profile innych kandydatów i momentalnie zmienisz smak na słono – gorzko – kwaśny. Ja wolę ten słodki

maik

sto procent giżyczani powinni iść na wybory tej pani

Krystof56

Jeśli sympatyzuje z lewicą i PO nie po piętami jej.