Eksplozja Kolorów w Rynie (25.06.)

0

Regionalny Park Edukacji, Kultury i Turystyki w Rynie zaprasza serdecznie na pierwszą w Rynie edycję Eksplozji Kolorów, która odbędzie się 25 czerwca w amfiteatrze nad Jeziorem Ołów.

Moc kolorów i wspaniałej muzyki będzie nas rozpieszczać od godz. 17:00 do późnych godzin wieczornych. Gwiazdą wieczoru będzie Tomasz Dolski.

Czym jest eksplozja kolorów?

To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi®, które tworzą wielką barwną chmurę! Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.

Dla kogo?

Na Eksplozjach spotykamy najwięcej uczniów i studentów, ale wśród uczestników nie brakuje przedstawicieli żadnej grupy wiekowej 😉 Prawda jest taka, że niezależnie od wieku wszyscy świetnie się bawią wyrzucając kolory

Kiedy i gdzie?

Widzimy się 25 czerwca📆, start o godzinie 17:00 ⏰ Cała impreza odbywa się na terenie Amfiteatru nad Jeziorem Ołów!

Bilety

Wstęp wolny!
Pamiętajcie, na imprezy organizowane przez nas zawsze możecie wejść za free. Zabierzcie swoich znajomych i bawcie się razem z nami 💪

Kolory Holi

Na wydarzeniu zapewniamy dostęp do 11 różnych Kolorów Holi®. Wśród kolorów:
– żółty 💛
– pomarańczowy 🧡
– czerwony ❤️
– zielony 💚
– niebieski 💙
– fioletowy 💜
i wiele innych!

Kolory Holi® to barwny, sypki puder, który jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE. Dlatego przypominamy, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych kolorów innych niż Kolory Holi®. Nasze kolory łatwo zmywają się ze skóry i ubrań!

Kolory Holi® będą dostępne do zakupienia na wydarzeniu w cenie 10 zł/szt., 4szt – 40 zł+ 1 kolor gratis.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze