Dzień Strażaka w Komendzie Powiatowej PSP w Giżycku

0

W dniu 4 maja o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej PSP w Giżycku miał miejsce apel z okazji Dnia Strażaka.

Z uwagi na obowiązujące zalecenia dotyczące ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa tegoroczne obchody miały charakter kameralny i ograniczyły się do spotkania w gronie funkcjonariuszy aktualnie pełniących służbę.

Po złożeniu meldunku dla bryg. Jacka Baczewskiego przez dowódcę JRG nastąpiło odśpiewanie hymnu państwowego, po czym rotę ślubowania wypowiedział str. Michał Laszkowski, który służbę w PSP pełni od marca bieżącego roku. Następnie Komendant Baczewski przekazał życzenia funkcjonariuszom i pracownikom KP zarówno płynące od przełożonych jak i służb oraz instytucji, z którymi współpracujemy na co dzień. W swoim imieniu życzył wytrwałości w tym trudnym czasie oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Komendant pogratulował również funkcjonariuszom, którzy otrzymali wyższe stanowiska oraz stopnie służbowe.

Pierwsze życzenia strażacy otrzymali już podczas zmiany służby o godzinie 8:00, podczas której obecni byli ratownicy medyczni  giżyckiego szpitala oraz Komendant Straży Miejskiej Maciej Ambroziak.

Serdecznie dziękujemy za pamięć oraz ciepłe słowa.

Źródło: KPPSP Giżycko

Opracował: st. kpt. Pupek Mateusz

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze