Dzień Otwarty w ZUOK Spytkowo [ZAPOWIEDŹ]

2

Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o., wspólnie z Mazurskim Związkiem Międzygminnym – Gospodarka Odpadami w Giżycku organizuje „Dni Otwartych Drzwi”. Akcja odbędzie się w dniu 17 maja (piątek) w godzinach 9:00-13:00.

Akcja promocyjna „Dni Otwartych Drzwi” ma na celu integrację mieszkańców obszaru Wielkich Jezior Mazurskich wokół kwestii szeroko pojętej ekologii oraz zainicjowanej przez Mazurski Związek Międzygminny–Gospodarka Odpadami w Giżycku kompleksowej gospodarki odpadami w tym regionie. Program merytoryczny imprezy obejmował będzie: prezentację zakładu.

Zakład jest nowoczesnym obiektem wyposażonym w najnowsze technologie z branży gospodarki odpadami. Jego infrastruktura jest bezpieczna dla środowiska. Technologia stosowana w zakładzie pozwala na maksymalizację odpadów skierowanych do recyklingu oraz minimalizację odpadów przeznaczonych do składowania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na „Dni Otwartych Drzwi” .Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem uzgodnienia godziny przybycia z panią Julią Kępińską tel. 87 555 54 30.

(ZUOK Spytkowo) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Krzysztof

W artykule poruszona jest cytuję 1,,kwestia szeroko pojętej ekologii „,
2,, jego infrastruktura jest bezpieczna dla środowiska”,
3,,program merytoryczny imprezy obejmował będzie: prezentację zakładu”
, nie omieszkam pofatygować się na prezętację i interpretację tego co dzieje się za płotem od strony lasu i w samym lesie z tyłu zakładu z dala od bramy wjazdowej.

Problem był już wielokrotnie nagłaśniany i nic zakład z tym nic robi.

Aga

Nowoczesny obiekt, nowoczesnym obiektem ale porządku dookoła zakładu brakuje. W lesie w Świdrach i Pieczarkach jest pełno śmieci wywianych przez wiatr lub wyniesionych przez ptaki, które mają tam stołówkę.
Niestety nikt nie poczuwa sie aby ten bajzel sprzątnąć.