Dzień otwarty w „Medyku” [ZDJĘCIA]

0

Za nami udany Dzień Otwarty w Szkole Policealnej im. Hanny Chrzanowskiej wchodzącej w skład CKZiU, podczas którego gościliśmy tegorocznych maturzystów z giżyckich szkół i inne zainteresowane osoby.

Słuchacze z kierunku technik masażysta i opiekun medyczny mieli okazję zaprezentować odwiedzającym swoje umiejętności zdobyte podczas dotychczasowej nauki w szkole, a także omówić działanie specjalistycznego wyposażenia pracowni. Goście mogli skorzystać z różnych form masażu: klasycznego, w środowisku wodnym, wibracyjnego, pneumatycznego, bańka chińską, kosmetycznego oraz z wykorzystaniem aquavibronu. Poznali również zabiegi fizykalne z zakresu światłolecznictwa. Dodatkowo mieli okazję skorzystać z różnych urządzeń wspomagających proces rehabilitacji (rotor, platforma wibracyjna, stół pionizacyjny, stół do ćwiczeń manualnych) oraz z ćwiczeń w odciążeniu w UGUL-u.

Dużym powodzeniem cieszył się kosmetyczny zabieg parafinowy na dłonie, pokaz działania dermomasażera oraz masaże ręczne. Ponadto uczestnicy obejrzeli pokazy zabiegów pielęgnacyjnych, mieli okazję skontrolować ciśnienie tętnicze i saturację krwi za pomocą pulsoksymetru.

Odwiedzającym maturzystom życzymy powodzenia na majowych egzaminach i zapraszamy do kształcenia w Szkole Policealnej im. Hanny Chrzanowskiej od września 2024 r.

(Szkoła Policealna im. Hanny Chrzanowskiej w Giżycku) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze