Dzień Kobiet w Wilkasach i Giżycku. Kwiaty, życzenia i koncerty dla Pań (zdjęcia)

0

We wtorek, 8 marca w Wilkasach i Giżycku odbyły się obchody Dnia Kobiet. Na wszystkie Panie czekały kwiaty, serdeczne życzenia oraz koncerty. 

W Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Wilkasach gości przywitał wójt Gminy Giżycko Marek Jasudowicz, który każdej z Pań wręczył kwiaty i złożył życzenia. Następnie w sali konferencyjnej wybrzmiały utwory w wykonaniu finalisty programu „The Voice of Poland” Maksa Łapińskiego. Był to pierwszy koncert w zmodernizowanej sali ośrodka, która obecnie dzięki zamontowaniu paneli akustycznych na ścianach i suficie zyskała znakomite, głębokie brzmienie. Po koncercie na Panie czekał smaczny, słodki poczęstunek. 

Natomiast w Giżycku, w sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury Panie przywitał burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz, zastępca burmistrza Cezary Piórkowski oraz dyrektor GCK Dariusz Skrzypek. Główną atrakcją wieczoru był koncert w wykonaniu włoskiego tenora Sergio Bettasa przy akompaniamencie niezwykle utalentowanej YLO Violin, czyli Ilony Perz-Golki. 

Zarówno w Wilkasach, jak i w Giżycku było dużo ciepłych słów, uśmiechu, ale także słowa wsparcia i solidarności z Ukrainą. 

(Piotr Tomasz Suchta)

Dzień Kobiet w Wilkasach i Giżycku. Kwiaty, życzenia i koncerty dla Pań (kliknij w zdjęcie i otwórz galerię)

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze