Dzień Kobiet w Giżycku z niespodzianką!

2

To już 4 edycja specjalnie przygotowanej akcji z myślą o wszystkich Kobietach.

W tym roku moc życzeń, zdrowia i serdeczności zostały przekazane od Burmistrza Giżycka, Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku, Komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku oraz Komendanta Straży Miejskiej w Giżycku osobiście na ręce płci pięknej, przez samych przedstawicieli poszczególnych służb bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Dzisiaj, Panie były nie tylko zaskoczone, ale również pełne radości i uśmiechu, że w tak ważnym dla nich dniu, mężczyźni w mundurach obdarowywali je życzeniami oraz dobrym słowem. Akcja nie obyła się bez niespodzianek. Jedna z Pań była tak mile zaskoczona, że postanowiła każdemu kupić słodką babeczkę w podziękowaniu za piękne życzenia i pamięć o tak ważnym święcie.

Podczas składania życzeń napotkano turystów z Niemiec, którzy nie ukrywali zdziwienia, że nasze służby tak dostojnie ucztują Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Do życzeń dołączano ulotkę profilaktyczną zapraszającą Panie na badania mammograficzne i cytologiczne.

Jak co roku akcja wzbudza wiele pozytywnych emocji nie tylko po stronie kobiet, ale również wręczającym.

Do miłego zobaczenia za rok!

KPPSP w Giżycku

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
gg

śmiech na sali. drogówka zamiast pilnować bezpieczeństwa na naszych krętych drogach rozdaje karteczki. uczymy się od najlepszych. niedługo będą sypać konfetti

Bono

I co w tym złego? Moim zdaniem super postawa z ich strony