Dzień kobiet w Giżycku. Fitness, taniec i jazda na lodowisku!

2

W Giżycku z okazji Dnia Kobiet odbędzie się kilka ciekawych wydarzeń skierowanych do Pań!

W środę, 8 marca, w Międzynarodowy Dzień Kobiet, zapraszamy wszystkie panie z naszego miasta na lodowisko. Tego dnia dwukrotnie – w godz. 15.30-16.30 oraz 19.15-20.15 – każda przedstawicielka płci pięknej będzie mogła skorzystać z promocyjnej oferty jazdy na łyżwach (jedyny koszt to ewentualne wypożyczenie łyżew).

Giżycczanki chętne do skorzystania z promocji zobowiązane są do„słownej deklaracji przywiązania do giżyckiej społeczności”,wyrażonej przed pracownicami kasy lodowiska.

Środowa  akcja jest organizowana w ramach upowszechniania kultury fizycznej i aktywnego wypoczynku mieszkańców miasta nad Niegocinem.

Młodzieżowa Rada Miasta Giżycka zaprasza wszystkie Panie 8 marca 2017 r. o godz. 17.00 do Hotelu St. Bruno (ul. Świętego Brunona 1), gdzie czekać będzie wiele atrakcji i niespodzianek!

W programie między innymi:

  • prelekcja na temat zdrowego stylu życia poprowadzona przez znaną giżycką trenerkę – Małgorzatę Kędzierską, specjalistkę z zakresu metodyki treningu siłowego, funkcjonalnego i fitness, blogerki „SZPILKI NA SIŁOWNI”,

  • prezentacja tańca towarzyskiego w wykonaniu par z Klubu „CZAR PAR” Giżycko,

  • losowanie cennych nagród ufundowanych przez Hotel St. Bruno, Urząd Miejski w Giżycku oraz Centrum Promocji i Informacji Turystycznej,

  • wykład na temat prawidłowego wykonywania demakijażu – profesjonalną wiedzą podzieli się pracownik Hotelu St. Bruno – kosmetolog Ewa Grądziel,

  • kącik „Malucha”, czyli specjalnie przygotowane miejsce oraz opiekunki do dzieci, które przyjdą w tym dniu z mamą.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE
WSTĘP WOLNY!
Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jula

Na czym polega wyrażanie „słownej deklaracji przywiązania do giżyckiej społeczności” przed pracownicami kasy lodowiska??

hejo

podpisujesz lojalke, że w nastepnych wyborach oddasz głos na burmistrza i masz wejście na lodowisko gratis 😀