Dzień Kobiet w Giżyckim Centrum Kultury [ZAPOWIEDŹ]

1

Giżyckie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Kobiet w rytmie światowych przebojów w wykonaniu artystów scen poznańskich i łódzkich. Koncerty odbędą się o godzinie 17:00 i 19:00.

Podczas koncertu artyści scen poznańskich i łódzkich, znani ze swoich umiejętności śpiewania klasyki operetkowej i musicalowej, wkraczają w krainę innej muzyki, choć sposób wykonywania utworów nie zmienia się. Można więc usłyszeć takie przeboje jak: „Greckie wino”, „O,sole mio”, „Miłość w Portofino”, „Il mondo”, „Dilajla”, czy „Malowany dzbanku”. Nie pominiemy też znanych przebojów musicalowych! – mówi Żaneta Sarnecka-Roch z Giżyckiego Centrum Kultury. 

Odbiór „wejściówek-cegiełek” za symboliczną opłatą (min. 5 zł) od 26 lutego w godzinach 10:00 – 18:00 w Sekretariacie GCK lub kasie kina Nowa Fala.

Cegiełki zostaną przekazane na rzecz małego giżycczanina – Piotrusia Szpilki, który w 2024 roku został objęty akcją charytatywną pod patronatem burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza. Numer rejestracji zbiórki: 2024/412/KS.

(GCK) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Smak

W Giżycku brakuje prawdziwego baru że zdrową dietą. Obiady dla ludzi starszych bez chemii polepszenia smaku. Taki dobry dla żołądka obiad. Po prostu dla seniorów. Takie miejsce jest potrzebne w naszym mieście.