Dzień Dziecka na sportowo i na wesoło!

0

1 czerwca w najweselszym dniu w roku szkoła podstawowa i gimnazjum w Wilkasach połączyły siły i postanowiły zorganizować dzień dziecka na sportowo!

Dzięki uprzejmości dyrektora pana Michała Żaka uczniowie mogli rywalizować w sportowych rozgrywkach na obiektach AZSu w Wilkasach, bo przecież dzień dziecka to także dzień sportu.

Na wychowanków czekało dużo atrakcji, które przygotowali nauczyciele obydwu placówek. Dla najmłodszych ze szkoły podstawowej czekały rozgrywki międzyklasowe czyli wyścigi rzędów, szóstoklasiści rzucili wyzwanie pierwszoklasistom z gimbazy w dwa ognie. Dla starszych czekała siatkówka plażowa, tenis oraz streetball. Pogoda na szczęście dopisała, humory także, nie ważne było kto jakie wywalczył miejsce, ale o wspólną zabawę, integrację międzyszkolną.

Po sportowych rozgrywkach nastąpiło symboliczne wręczenie dyplomów i zjedzenie pieczonych kiełbasek z grilla.

Serdecznie podziękowania ślemy przyjacielowi wilkaskich szkół, który zawsze służy pomocą, dyrektorowi AZSu w Wilkasach panu Michałowi Żakowi za udostępnienie obiektów na to święto.

Wszystkim dzieciom pragniemy złożyć najlepsze życzenia, dużo uśmiechu i pogody ducha na co dzień. Mnóstwo nieszablonowych pomysłów każdego dnia, ciekawości świata i odkrywania tego co jeszcze nieznane i żebyście cieszyli się z każdego dnia Waszego dzieciństwa.

A.M.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze