Dzielnicowi spotkali się ze strażakami z OSP w Kamionkach

0

Mł. asp. Joanna Urbanowicz i asp. szt. Mariusz Andrzejewski – dzielnicowi z gminy Giżycko, spotkali się ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionkach.

Dzielnicowi z gminy Giżycko spotkali się z pracownikami Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionkach w celu omówienia podstawowych zasad wzajemnej współpracy w przypadku zagrożenia  związanego z pożarami. Funkcjonariusze rozmawiali o zasadach korzystania z internetowego narzędzia, jakim jest Krajowa Mapa Zagrożenia Bezpieczeństwa, która również zawiera opcję wskazywania miejsc, narażonych na pożary. Omówiono zasady współpracy w przypadku takich zgłoszeń.

Warto zaznaczyć, iż mieszkańcy naszego powiatu wielokrotnie wskazywali giżyckiej policji miejsca, gdzie dochodzi do wypalania traw.

Podczas spotkania dzielnicowi promowali również pracę w policji. Przedstawili strażakom informację o procesie rekrutacji, wymagań, jakie musi spełnić kandydat do służby w policji, poszczególnych etapach procedury kwalifikacyjnej oraz sposobie i miejscu złożenia dokumentów.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze