Dwukrotnie zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości w ciągu kilku dni

0

Patrol piskiej prewencji zatrzymał do kontroli drogowej pojazd marki VW Touareg. Już po otwarciu drzwi policjanci nie mieli żadnych wątpliwości, że kierowca jest nietrzeźwy, bo wyraźnie czuć było od niego alkohol. Okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. To już drogi raz w ciągu dwóch tygodni, kiedy to ten sam mężczyzna kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. 

Policjanci piskiej prewencji we wtorek (11 lutego br.) przed godz. 17.00 na ul. Młodzieżowej w Piszu zauważyli pojazd marki VW Touareg. Sposób jazdy kierującego tym autem sugerował, że najprawdopodobniej znajduje się on pod działaniem alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali ten samochód do kontroli drogowej. Za kierownicą siedział 48-letni mieszkaniec Pisza. Już po otwarciu drzwi policjanci nie mieli żadnych wątpliwości, że kierowca jest pijany. Wyraźnie czuć było od niego alkohol. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W trakcie wykonywania dalszych czynności policjanci ustalili, że 48-latek dwa tygodnie wcześniej również kierował pojazdem marki VW Touareg będąc w stanie nietrzeźwości. Wówczas został zatrzymany przez patrol piskiej drogówki. Miał wtedy ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

KPP Pisz

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze