Dwóch zasłużonych strażaków zakończyło służbę

0

Z końcem lutego 2021 r. służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Giżycku zakończyło dwoje funkcjonariuszy.

Z tej okazji Komendant Powiatowy mł. bryg. Tomasz Siemieniuk w imieniu funkcjonariuszy i pracowników podziękował strażakom przechodzącym w stan spoczynku za wkład jaki włożyli oni w realizację zadań służbowych, a także trud i zaangażowanie jakim wykazali się podczas wieloletniej służby.

St. kpt. Daniel Łukasiewicz rozpoczął służbę w tut. komendzie 01 grudnia 1998 r. jako stażysta, z biegiem czasu zdobywał wiedzę i doświadczenie zajmował kolejne stanowiska służbowe, służbę zakończył jako dowódca zmiany w JRG KP PSP w Giżycku. Jest absolwentem  Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie,  ukończył także studia podyplomowe w SGSP dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk oficerskich związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi.

W czasie pełnienia służby był członkiem SGRWN Giżycko, gdzie uczestniczył w działaniach ratowniczo-gaśniczych jako płetwonurek, a także jako operator urządzeń sonarowych. Z sukcesami reprezentował Komendę Powiatową w sporcie pożarniczym.

Został odznaczony brązową odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” oraz złotym medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”.

Asp. sztab. Janusz Madej pełnił służbę w tut. komendzie od 15 lutego 1996 r. Służbę rozpoczął jako stażysta w giżyckiej JRG, następnie realizował zadania jako dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Giżycku. W 2004 roku ukończył Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu.

Był wielokrotnym reprezentantem tut. Komendy a także Komendy Wojewódzkiej w sporcie pożarniczym, halowej piłce nożnej, gdzie niejednokrotnie zajmował czołowe miejsca.

Został odznaczony brązową odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” oraz złotym medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”.

st. kpt. Daniel Łukasiewicz, asp. sztab. Janusz Madej

Źródło: KPPSP Giżycko

- R e k l a m a -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze