Giżyccy policjanci zatrzymali kolejnych poszukiwanych. Tym razem w ręce policjantów wpadł 35 – latek, poszukiwany listem gończym i 52 – latek poszukiwany nakazem doprowadzenia.
Policjanci z giżyckiej komendy prowadzą cykliczne działania pod kątem ujawniania osób poszukiwanych. Na podstawie posiadanych informacji sprawdzają miejsca, w których według ich wiedzy, przebywają osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.
– W poniedziałek (04.10) policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych. Podstawą do zatrzymania mężczyzn był list gończy i nakaz doprowadzenia do najbliższego aresztu lub zakładu karnego – przekazują funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku
35 – latek został zatrzymany na ternie gminy Miłki, natomiast 52 – latek na terenie gminy Giżycko.
Obaj mężczyźni byli poszukiwani za uchylanie się od płacenia alimentów. 35 – latek odbędzie karę w wymiarze 105 dni pozbawienia wolności, a 52 – latek ma zasądzone 182 dni pozbawienia wolności.
(źródło: KPP Giżycko)