Dwóch mieszkańców powiatu giżyckiego zatrzymanych za posiadanie narkotyków

0
Reklama

Mieszkańcy powiatu giżyckiego odpowiedzą przed sądem za posiadanie narkotyków. 21-latek posiadał amfetaminę, a 40-latek marihuanę. 

Pierwszy z narkotykami wpadł 21-latek, który wszczął awanturę z ojcem. Podczas interwencji 55-letni mężczyzna oświadczył, że syn wszczął z nim awanturę, był agresywny i pobudzony. Podczas kłótni chłopak wyrzucił w łazience foliowy woreczek. Kiedy ojciec go podniósł, zobaczył, że jest w nim biały proszek. Woreczek z zawartością białego proszku przekazał policjantom. Podczas dalszych czynności w pokoju młodego chłopaka zostały ujawnione kolejne środki odurzające, które były schowane w pudełku. Łącznie ujawniono 6 woreczków z zawartością amfetaminy.

40-latek z marihuaną wpadł podczas kontroli drogowej. Kierowca został zatrzymany do kontroli, ponieważ przekroczył dozwoloną prędkość. Podczas rozmowy z policjantami mężczyzna bardzo się denerwował, co mogło wskazywać, że jest pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wskazało, że kierowca jest trzeźwy. Podczas przeszukania mężczyzny, w jego odzieży zostały ujawnione 2 woreczki foliowe z zawartością suszu. 40-latek przyznał, że to jego własność i przed kontrolą palił marihuanę. Od kierowcy została pobrana krew do badania.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do jednostki policji. Za posiadanie środków odurzających grozi im teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze