Dwóch kierowców straciło prawo jazdy

2

Miniony weekend dla dwóch kolejnych kierowców zakończył się utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy. Powodem utraty uprawnień była zbyt szybka jazda w terenie zabudowanym.

Pierwszy z kierowców do kontroli drogowej został zatrzymany w m. Wyszowate gm. Miłki. Kierujący audi przez teren zabudowany pędził z prędkością 102 km/h na dozwolonej „pięćdziesiątce”. Oprócz przekroczenia dozwolonej prędkości, 20-letni mieszkaniec Orzysza również nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów. Otrzymał mandat karny za popełnione wykroczenie oraz za brak dokumentów, do tego zostały nałożone punkty karne. Teraz kierowca dokument będzie musiał oddać właściwemu staroście.

Drugi z kierowców wpadł na policyjny radar również na terenie gm. Miłki w m. Konopki Wielkie. Kierowa kia jechał z prędkością 101 km/h na ograniczeniu do 50 km/h. Za popełnione wykroczenie policjanci nałożyli na 24-letniego kierowcę mandat karny w wysokości 400 złotych oraz 10 punktów karnych. Za rażące przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym kierowca stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
marcinek

yanosika nie mata? to tero bez prawka pojeździta

Pablos

A co bez prawka? Z dokumencika se wezno 😀