Dwie osoby zatruły się tlenkiem węgla w Giżycku

0

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 20:00 w jednym z mieszkań w Giżycku. Dwie osoby, które zatruły się tlenkiem węglą, trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 24 lutego około godz. 20:00, służby ratunkowe powiadomiła 17-letnia poszkodowana. Policjanci pod wskazanym adresem zastali załogę pogotowia ratunkowego, którzy poinformowali, że z mieszkania ktoś wzywa pomocy. Po wyważeniu drzwi, w przedpokoju strażacy znaleźli nieprzytomną leżąca dziewczynę, która została wyniesiona z mieszkania. Natomiast w dalszej części mieszkania strażacy ujawnili także leżącego nieprzytomnego mężczyznę. W mieszkaniu stwierdzono bardzo duże stężenie tlenku węgla.

17-latka i 41-latek zostali przewiezieni do szpitala w Giżycku. 17-latka odzyskała przytomność, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak relacjonowała, wieczorem brała kąpiel, kiedy wyszła z łazienki zobaczyła swojego ojczyma, który nie mógł stać na nogach i stracił przytomność. Przed utratą przytomności zdążyła jeszcze powiadomić służby ratunkowe.

41-latek obecnie w stanie ciężkim przebywa w szpitalu w Kętrzynie.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze