Dwaj mężczyźni zatrzymani z narkotykami

2

Giżyccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. 

19 maja 2018 roku, około godziny 4.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Giżycku otrzymał informację o dziwnym zachowaniu mężczyzny, który znajdował się na ul. I-go Maja. Po przybyciu na miejsce patrolu okazało się, iż osoba ta to 34 – letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego, posiadał przy sobie woreczek strunowym, a w nim biały proszek. Policjanci podjęli czynność legitymowania w wyniku której ustalono jego tożsamość. Po wykonaniu badania testerem okazało się, że proszek ten to amfetamina. Mężczyzna został  zatrzymany w policyjnym areszcie.

Na drugi dzień w parku miejskim przy ulicy Mickiewicza w Giżycku, około godziny 12.00 w ręce giżyckich policjantów wpadł kolejny mężczyzna z narkotykami. Podczas czynności legitymowania 19 – letniego mieszkańca powiatu szczycieńskiego, policjanci ujawnili przy nim niewielką ilość białego proszku. Jak się okazało była to amfetamina. Mieszkaniec powiatu szczycieńskiego został również zatrzymany i doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Giżycku celem wyjaśnienia.

Za powyższe czyny kodeks karny przewiduje nawet do 3 lat pozbawienia wolności. O losie tych osób będzie decydował w dalszej kolejności Prokurator a potem Sąd.

KPP Giżycko

2
Dodaj swój komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
peterRomek Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
peter
Gość
peter

ŁAPAĆ LUDZI ZA KRATKI BO MIELI COŚ PRZY SOBIE XDDDD ŁAPCIE PEDOFILI

Romek
Gość
Romek

Bardzo dobrze, niech łapią takich typków