Dwa motocykle Kawasaki dla giżyckiej policji

3
?;

Dwa nowe motocykle marki Kawasaki Z800 otrzymała Komenda Powiatowa Policji w Giżycku dzięki wsparciu samorządu terytorialnego oraz Komendy Głównej Policji. Są to nowoczesne motocykle przystosowane do codziennej służby w trosce o bezpieczeństwo obywateli.

Policyjną flotę w Giżycku zasiliły dwa fabrycznie nowe oznakowane motocykle marki Kawasaki Z800 wyposażone w silnik o pojemności 806 cm³ o mocy 113 koni mechanicznych, warte ponad 81 tysięcy złotych. Połowę kwoty, za które zakupiono motocykle, podarowały w ramach tzw. „sponsoringu” władze lokalne – Urząd Miejski w Giżycku. Drugą połowę sfinansowano ze środków budżetowych policji.

Te ekonomiczne i szybkie maszyny trafiły do funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Dzięki nowym motocyklom gizyccy policjanci zwiększą swoja mobilność. Obok oznakowanych i nieoznakowanych radiowozów, również patrole motocyklowe monitorować będą drogi naszego powiatu w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego.

KPP GIŻYCKO

Reklama Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
mieszkaniec
mieszkaniec
5 sierpnia 2017 21:11

Policja,urzędnicy skarbowi!

Zbi
Zbi
8 stycznia 2016 14:40

Racja też mysle ze jest o wiele więcej ważniejszych wydatków niż jakieś tam motocykle

mieszkaniec
mieszkaniec
7 stycznia 2016 19:20

zamiast motocykli dla policji miasto powinno iść drogą większych miast i za te pieniądze kupić motocykl i dać etat ratownikowi medycznemu . moim zdaniem ważniejsze jest ratowanie życia gdzie liczy się każda sekunda niż pościg za kierowcą który ma niezapięte pasy . powiat jest duży więc taki motocykl przydałby się szczególnie w lato gdy ruch jest duży a karetka nie zawsze może się przecisnąć