Dwa miesiące aresztu za kradzież i znęcanie się nad matką

4

Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 38-latek, który usłyszał zarzuty kradzieży, kradzieży z włamaniem i znęcaniem się nad matką. 

Giżyccy policjanci zatrzymali 38-latka, który jest podejrzany o popełnienie kilku przestępstw. Mężczyzna na przełomie 2020 roku miał włamać się do jednego z mieszkań w Giżycku, skąd dokonał kradzieży różnego rodzaju sprzętu elektronicznego, w tym m.in. dwóch telewizorów, konsoli i roweru. Wartość skradzionych przedmiotów to ponad 6 tys. złotych.

Dodatkowo, w listopadzie i grudniu ubiegłego roku, mężczyzna dokonał kradzieży drogich  kosmetyków w jednej z drogerii na terenie Giżycka. Skradziony towar wyceniono na kwotę ponad 2 tys. zł. Na domiar złego mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką poprzez wszczynanie awantur, podczas których wyzywał kobietę, groził pozbawieniem życia, opluwał ją i groził nożem.

Decyzją sądu 38-letni mieszkaniec Giżycka został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Mężczyzna już wcześniej dopuszczał się podobnych przestępstw, za co grozi mu surowy wymiar kara.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
uhu
uhu
12 lutego 2021 21:44

A chwasta wyrwać nie można? Będzie pierdzieć pod celą na koszt podatnika.

Peo
Peo
12 lutego 2021 12:08

Widzę, że Giżycko.info ma jedno zdjęcie korytarza z dawnego Aresztu Śledczego w Giżycku i ilustruje nim wszystkie teksty dotyczące osadzenia kogoś w areszcie. Tak dla informacji, aresztowana osoba nie trafi tam gdzie wykonano to zdjęcie, pobieważ jest tam teraz oddział zewnętrzny (taka filia) Zakłazu Karnego w Dublinach i jako taki nie realizyje przyjęć osadzonych z wolności.

lol
lol
odpowiedział na komentarz  Peo
12 lutego 2021 21:42

Dzięki znawco za naprowadzanie porządku. Czy znasz to ze swoich „wojaży „?

Łysy
Łysy
odpowiedział na komentarz  lol
13 lutego 2021 07:22

Ha ha ha dokładnie pewnie stały bywalec