R e k l a m a

Policjanci w miniony weekend interweniowali podczas zdarzeń, do których doszło na drogach naszego regionu. 

W minioną sobotę (14.03.) około godziny 17:30 na trasie Żywki Małe – Kruklanki patrol z Posterunku Policji z Wydmin zatrzymał do kontroli drogowej kierującego VW Pasattem. Okazał się nim 48- letni mieszkaniec gm. Kruklanki. Sprawdzenie trzeźwości mężczyzny wykazało blisko dwa promile alkoholu w jego organizmie.

Tego samego dnia przed godziną 20:00 w m. Kruklin gm. Giżycko, został zatrzymany do kontroli drogowej kierujący Mercedesem Benz. Badanie stanu trzeźwości 32- letniego mieszkańca Kruklina wykazało zawartość 0,76 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kolejny kierowca w stanie nietrzeźwości trafił w ręce funkcjonariuszy w niedzielę (15.03) po godzinie 23:00 w m. Wydminy. Patrol prewencji z giżyckiej komendy zatrzymał do kontroli kierującego motorowerem, który wraz z pasażerem jechali bez kasków ochronnych. W trakcie kontroli funkcjonariusze dokonali badania stanu trzeźwości kierującego. 42- letni mieszkaniec Wydmin wydmuchał ponad 1,5 promila alkoholu.

W minioną sobotę ( 14.03) policjanci z giżyckiej drogówki pracowali także przy wypadku drogowym do którego doszło kilkanaście minut po godz. 15:00 na trasie Pietrasze, a Gawliki Wielkie gm. Wydminy. 26-letni mieszkaniec Suwałk kierując Fordem od strony Olecka, na łuku drogi nie dostosował prędkości i zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się czołowo z jadącym z naprzeciwka  VW Passatem. W wyniku zdarzenia 55- letnia pasażerka Forda doznała obrażeń i trafiła do giżyckiego szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Tego samego dnia ( 14.03.2020 r.) o godzinie 08:14 dyżurny otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów w rejonie m. Spytkowo gm. Giżycko. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że kierujący Mercedesem stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w jadącego z naprzeciwka Nissana. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Źródło: KPP Giżycko

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze