LISTY CZYTELNIKÓW. Zachęcamy do przeczytania wiadomości, którą przysłała nam mieszkanka Giżycka. A co Wy myślicie o stanie dróg w naszym mieście? Czekamy na komentarze, wiadomości, zdjęcia. Nasz adres mailowy to kontakt@gizycko.info. 

„Witam,

Chciałabym bardzo podziękować wszystkim odpowiedzialnym za stan ulicy Smętka (tuż przed rynkiem). Pół dnia w pracy spędziłam w przemoczonych ubraniach. Świetne uczucie. I naprawdę nie mam żalu do kierowcy seata, który mnie ochlapał, nie jechał zbyt szybko, nie szalał na drodze, po prostu nie mógł ominąć ogromnych ubytków w nawierzchni. Droga jest tak dziurawa, że po prostu jakby się nie starał to i tak część wody pryska spod kół, ląduje na chodniku i Bogu ducha winnych przechodniach.

Nie rozumiem jak to możliwe, że w XXI wieku,  w mieście, które tak bardzo lansuję się jako stolica Mazur i super-hiper turystyczne, drogi przypominają ser szwajcarski. Czy to może sposób na zbyt szybką jazdę co niektórych kierowców, takie toporne progi zwalniające? Co niektórzy zamiast się lansować na imprezach i pozować do zdjęć, powinni zająć się swoją pracą- z pewnością przyniesie to więcej korzyści mieszkańcom niż kolejna impreza! Drodzy włodarze, słyszałam, że ul. Kolejowa przejdzie wymianę nawierzchni, a kiedy doczeka się tego reszta dróg?”

Tak wygląda ulica Smętka po opadach deszczu:

Rozgoryczona mieszkanka

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Eli

Dokładnie! Drogi w Giżycku tragedia!!! Ja nie wiem czemu nikt się tym nie zajmuje, na jakieś pierdoly to jest kasa. A tam gdzie faktycznie trzeba coś zrobić to nagle nie ma kto, nie ma za co i nie ma kiedy!