Każda matka ma nadzieję, iż na starość to właśnie dzieci zapewnią jej opiekę. Jednak policyjne statystyki dowodzą, iż jest inaczej. Potwierdza to zgłoszenie sobotniego wieczoru.

W sobotę (15.07.2017) oficer dyżurny węgorzewskiej policji został poinformowany o awanturze domowej w jednej z rodzin na terenie Węgorzewa. Interweniujący policjanci ustalili, że 37-latek zachowywał się agresywnie wobec swojej matki i babki, z którymi wspólnie zamieszkuje. Według relacji kobiet mężczyzna wyzywał 69-letnią matkę słowami wulgarnymi, popychał, szarpał, dusił i uderzył w twarz. Natomiast 87-letniej babce groził nożem, że ją zabije.

Podczas interwencji funkcjonariuszy 37-latek nadal był agresywny, nie chciał się uspokoić i nie stosował się do poleceń mundurowych. Jedynym sposobem, by zapewnić spokój i bezpieczeństwo kobietom było odseparowanie awanturnika od pokrzywdzonych. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o znęcaniu od zgłaszającej oraz wdrożyli w rodzinie procedurę Niebieskiej Karty. W dniu dzisiejszym 37-latek usłyszy zarzut znęcania.

KWP Olsztyn (AF/TM)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze