Dołącz do nas i zostań dziennikarzem obywatelskim!!!

0

Zostań dziennikarzem obywatelskim Gizycko.info

Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@gizycko.info i zacznij współtworzyć portal Gizycko.info jako dziennikarz obywatelski!

Dziennikarstwo obywatelskie to rodzaj dziennikarstwa uprawianego przez niezawodowych dziennikarzy w interesie społecznym. Dzięki Internetowi dziennikarzem społecznym może zostać każdy, kto ma coś do przekazania innym. Nie trzeba być kimś wysoko postawionym, mieć układy i pieniądze, żeby z sukcesem docierać do opinii publicznej.

  • Zostań reporterem dzielnicowym – Trafisz do naszej stopki redakcyjnej, dostaniesz legitymację reportera obywatelskiego i akredytacje na wydarzenia sportowe i kulturalne.
  • Zostań dziennikarzem tematycznym– Interesujesz się historią? Zabytkami? Przyrodą? Daj nam znać i pisz o czym chcesz. Zrobimy specjalny dział dla Ciebie.
  • Zostań fotoreporterem imprezowym– Chcesz wejść na jakąś dużą imprezę?  Daj nam znać i wrzucaj fotki z imprez na Gizycko.info

Posiadasz ważną informację, którą chciałbyś/ałabyś zamieścić na naszym portalu? Prześlij nam ją na kontakt@gizycko.info.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze