Dobra forma zawodniczek MTS Giżycko

0

W ramach realizacji programu „Mistrz 2020” w którym głównym celem jest udział w finale Mistrzostw Polski w piłce ręcznej dziewcząt,zawodniczki najmłodszej drużyny MTS Giżycko (rocznik 2004 i pobliskie) w ostatnim czasie wzięły udział w następujących turniejach:

– w dn. 25.03.2017 w Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2004 w Bartoszycach

do tzw. „Złotej Siódemki” zostala wybrana Angelika Susajew ,natomiast najlepszą zawodniczką drużyny wybrano Katarzynę Styrańczak.

– w dn. 31.03-02.04.2017 w XXII Podlaskim Festiwalu Piłki Ręcznej  Siemiatycze 2017

gdzie najlepsza zawodniczką drużyny została Dominika Chełkowska

Obydwa te turnieje przyniosły dużo doświadczenia boiskowego,pozwoliły zmierzyć się z dużo silniejszymi zespołami,które trenują ze sobą po dwa-trzy lata. Na tym tle zawodniczki MTS-u Giżycko trenujące od pół roku zaprezentowały się naprawdę dobrze,wygrywając dwa mecze a w pozostałych twardo walczyły. W zgodnej opinii trenerów innych zespołów w naszej drużynie jest duży potencjał i za niedługi czas będzie to drużyna bardzo mocna,która jest w stanie zrealizować postawiony cel.

Skład zespołu MTS Giżycko:

bramkarki:

– Wiktoria Bakun ,Aleksandra Hnida

zawodniczki z pola:

– Natalia Zalewska, Angelika Kamińska, Angelika Susajew, Zuzanna Kopko, Anna Kazukiewicz, Katarzyna Styrańczak, Katarzyna Łupkowska, Hanna Małek, Zofia Szudra, Martyna Doktor, Monika Florczak, Dominika Chełkowska.

Trener zespołu: Elzbieta Nowicka

Trener koordynator: Andrzej Paszkiewicz

Asystent trenera: Sylwia Czeska, Adrianna Gawejko

Kierownik zespołu: Marcin Szwaja

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze