Dni Giżycka 2016. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców?

0

Pierwszy czerwcowy weekend koniecznie spędź w Giżycku!!!

Mieszkańców i Sympatyków naszego miasta gorąco zapraszamy na DNI GIŻYCKA, które odbędą się 3- 5 czerwca 2016r. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wiele atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie dużo muzyki, sportu i rekreacji. Jednym słowem, czasu na nudę po prostu zabraknie!
Na scenach, które pojawią się w różnych miejscach, będziemy mogli posłuchać muzyki rockowej, elektronicznej, klasycznej i bardzo dobrego popu w wykonaniu nietuzinkowej, charyzmatycznej wokalistki EWY FARNEJ.
Ale Dni Giżycka to nie tylko koncerty. W celach rekreacyjnych warto zajrzeć na twierdzę Boyen . Tam bowiem będzie można rozegrać plenerową„partyjkę” szachów, a także wziąć udział w grze plenerowej pod hasłem ”Rozszyfruj tajemnicę twierdzy Boyen”.
Giżycko słynie z fascynacji sportem. Zatem nie zabraknie sportowych rywalizacji. Odbędą się zawody pływackie oraz PIŁKARSKI TURNIEJ GWIAZD, w którym zagrają znani, lubiani polscy artyści i byli zawodnicy polskiej kadry piłkarskiej kontra burmistrzowie i prezydenci miast.
Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Przed nami wspaniała zabawa , na której warto być:)

Giżyckie Centrum Kultury

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze