Debata kandydatów na burmistrza Giżycka [WIDEO,ZDJĘCIA]

4

W niedzielę, 14 października o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej hotelu St. Bruno w Giżycku odbyła się debata kandydatów na burmistrza Giżycka. Zaproszenie do debaty przyjęli wszyscy kandydaci: Wojciech Karol Iwaszkiewicz (obecny burmistrz), Piotr Marek Andruszkiewicz (kandydat KW PIS) oraz Maciej Wróbel (kandydat KWW OK Giżycko). 

Program debaty podzielono na 5 bloków tematycznych – autoprezentacja kandydata, zadawanie pytań przez komitety, pytania wzajemne do kontrkandydatów, pytania od publiczności, podsumowanie debaty.

Moderatorem debaty byli przedstawiciele Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa (Wydział Nauk Społecznych w Giżycku), którzy dbali o prawidłowy przebieg prowadzonej dyskusji.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo (nagranie może nie wyświetlać się na przeglądarkach Mozilla lub w systemach z włączonym AdBlock-iem. Zalecamy użycie przeglądarki Chrome).

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Anna

Już ogólnopolskie gazety piszą o tej Pani …. brak słów , poziom chodnikowy jestem zniesmaczona , rozumiem można kogoś nie lubić ale takie zachowanie starszej Pani to dno totalne

Sierściuch

Z forum „gazety.pl”:

„Nie mieszkam w Giżycku bardzo długo, ale o kulturze tej Pani wielgachnej to sama odczułam na swojej skórze, kiedy moja Mama umierała w szpitalu a ta paniusia walcząc z innym lekarzem o stołek ordynatora nie chciała nas wpuścić do konającej Mamy – były to ostatnie chwile jej życia. Jak to skomentowała , nie będę powielał, pomimo że minęło 36 lat nie mogę o tej babie tego zapomnieć.Nic tej baby nie nauczyło, dalej jest chamką pomimo skończonych studiów i reprezentującej dawną Solidarność.”

Sąsiadka

Gdzie jest nagrane video z debaty? Czy zostało celowo usunięte ze względu na chamskie zachowanie i wulgarne wyzwiska Pani Sarul, skierowane do kandydata PIS na burmistrza Pana Andruszkiewicza? Jak można tak wulgarnej i bezczelnej ,,babie,, powierzać losy zwykłych ludzi z Giżycka? Jej miejsce to kurnik w Kożuchach a nie polityka.

Ada

Nagranie jest na stronie. Przeglądarka Mozilla nie pokazuje, proszę wejść przez Chrome