Dawid Kwiatkowski i Sarius wystąpili w Giżycku [ZDJĘCIA]

3
fot. Piotr Tomasz Suchta

Moc wrażeń, świetna zabawa, konkursy i ogromne emocje. Niesamowite zakończenie majówki za nami. Na giżyckiej scenie zaprezentowali się Sarius i Dawid Kwiatkowski. Mieszkańcy i odwiedzający nasze miasto turyści tłumnie zgromadzili się na Plaży Miejskiej, by bawić się w rytm muzyki swoich idoli.

3 maja na Plaży Miejskiej w ramach Dni Giżycka odbyły się koncerty „Bardzo Młodzieżowe”. Na scenie wystąpił Sarius i Dawid Kwiatkowski. Podczas wydarzenia prowadzona była zbiórka pod patronatem Burmistrza Giżycka Wojciech Karola Iwaszkiewicza na rzecz małego giżycczanina Wojtusia Kozioł.

Imprezę zapoczątkował koncert charyzmatycznego Sariusa, polskiego rapera, przedstawiciela częstochowskiej sceny hip-hopowej. Mariusz Golling (Sarius) podczas swojego występu zaprezentował zestaw piosenek łączący jego starsze hity, z nowo wydanymi kawałkami. Godzinny koncert był pełen pozytywnej energii. Fani Sariusa tańczyli, skakali i wykrzykiwali słowa utworów. Występ Sariusa w Giżycku na pewno można uznać za ten z kategorii udanych.

Następnie na plenerowej scenie pojawił się Dawid Kwiatkowski, znany wszystkim artysta młodego pokolenia. Laureat Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego europejskiego wykonawcy. Dwie wydane przez niego płyty dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Wokalista w tym roku świętuje 10-lecie kariery muzycznej. Dawid Kwiatkowski to artysta, który może się pochwalić niesamowitą relacją ze swoimi fanami. Uwielbiają go zwłaszcza nastolatki. Jego fanek nie zabrakło również w Giżycku, gdzie królowały pod sceną, śpiewając razem ze swoim idolem wszystkie piosenki.

Zobaczcie zdjęcie z koncertu Sariusa i Dawida Kwiatkowskiego w Giżycku. 

(PTS, fot. Piotr Tomasz Suchta)

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Funio

Moze tak Edzia Gorniak czy tez Z. Martyniuk by tu dali swe oddechy?

Koko

3 maja

Koko

Dawid