DajSiebieDlaSeby- bieg charytatywny

0

Dnia 21 lutego 2016 r.odbył się pierwszy w historii Gminy i Miasta Giżycka Bieg Charytatywny pod hasłem „Daj Siebie Dla Seby”. Pomimo wielu obaw organizatorów oraz kiepskiej <na początku> pogody Dać Siebie Dla Seby w te niedzielne popołudnie zechciało wiele osób.

Byli z nami między innymi biegacze z Giżycka, Wilkas, przyjechali także mieszkańcy Olecka, Pisza oraz Węgorzewa oraz z kilku innym miejscowości. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli poświęcić czas niedzielnego obiadu na pomoc nastoletniemu mieszkańcowi Wilkas, a uczniowi tamtejszego Gimnazjum.
Dzięki hojności biegaczy udało nam się zebrać 6 tysięcy 130 złotych i 19 groszy, za co dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie biegu. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować wolontariuszom, którzy stali na trasie i dopingowali biegaczy. Dziękujemy także Giżyckiej Telewizji Internetowej oraz Radiu 5 z Giżycka jak również Gazecie Giżyckiej za zrealizowanie materiałów na temat naszego wydarzenia. Pragniemy podziękować również firmom Mona-Kontra Sp.z o.o. i Hurtowni Warzyw i Owoców Roman Boharewicz za podarowanie składników na poczęstunek w naszej szkolnej stołówce oraz paniom kucharkom, za przygotowanie tak pysznego bufetu. Dziękujemy także MOSIR Giżycko oraz Fit Giżycko, Panu Pawłowi Jagiełło, jak również radnemu miejskiemu Piotrowi Andruszkiewicz, za pomoc finansową w organizacji biegu, jak również firmie TWIN-MED  za zabezpieczenie naszego pochodu. Nasze podziękowania nie mogą ominąć także wspaniałego Dyrektora gimnazjum- Zygmunta Marciniaka, również za pomoc w organizacji imprezy.

Podziękowania należą się także dzielnemu Wójtowi Gminy Giżycko Panu Markowi Jasudowiczowi- wójtowi Gminy Giżycko oraz Burmistrzowi Giżycka Panu Wojciechowi Iwaszkiewiczowi, a także Pani Jolancie Piotrowskiej, za dzielne dotarcie do Wilkas.

Jednak mamy świadomość, że to wszystko nie miałoby sensu bez Was- biegaczy. Wam również DZIĘKUJEMY!!

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze