Czytelnia i wypożyczalnia Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Bystrym serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Giżycko

0

Biblioteka oferuje dla naszych mieszkańców zupełnie nowy księgozbiór, który obecnie liczy 2609 woluminów. Raz na kwartał będzie wzbogacany o nowości wydawnicze. W bibliotece funkcjonuje biblioteczny system MAK+, który daje możliwość przedłużania terminu zwrotu książek oraz rezerwację książek wypożyczonych innym czytelnikom.

Bibliotekarze udzielają czytelnikom wszechstronnej pomocy przy wyszukiwaniu książek i korzystaniu z katalogu. W godzinach zamknięcia biblioteki istnieje możliwość zwrotu książek do wrzutni znajdującej się na zewnątrz budynku.

W bibliotece znajduje się kącik dla dzieci. Mali czytelnicy mogą tu miło spędzić czas czytając, układając puzzle, grając w gry planszowe. Do dyspozycji dzieci jest również Xbox.

Ogromnym atutem biblioteki jest przestronna czytelnia. Na miejscu można znaleźć informacje na interesujący temat, przeczytać bieżące numery gazet, czy też skorzystać z bezpłatnego Internetu przy jednym z czterech ogólnodostępnych komputerów.

Wygodna kanapa i stolik zachęcają do dłuższego, miłego spędzenia czasu w naszej gminnej bibliotece z książką, gazetą przy herbacie lub kawie.

Filia w Bystrym czynna jest we wtorek, czwartek i piątek od godziny 8:00 do 16:00 oraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca od 8:00 do 12:00.

(informacja: Urząd Gminy Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze