Czwórka dzieci pod opieką pijanej, ciężarnej matki

4

Prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie miała 35-latka w ciąży, która opiekowała się czwórką dzieci w wieku 2, 3, 7 i 11 lat.  

W środę (22.09) o godzinie 22:00 oficer dyżurny Komendy Miejskiej policji w Olsztynie przyjął zgłoszenie dotyczące awantury, do której miało dojść w jednym z mieszkań w centrum miasta w Olsztynie. Interwencję zgłosiła kobieta, która pokłóciła się ze swoim partnerem o paczkę papierosów.

Interweniujący policjanci w mieszkaniu zastali kobietę w zaawansowanej ciąży, jej 51-letniego partnera oraz czwórkę dzieci w wieku 2, 3, 7 i 11 lat. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że w organizmie ciężarnej kobiety krążyło prawie 2,5 ‰ alkoholu. Z uwagi na ryzyko zagrożenia ciąży, na miejsce interwencji wezwano załogę karetki pogotowia – ostatecznie kobieta nie wyraziła zgody na przewiezienie jej do szpitala.

51-letni partner kobiety został przewieziony do izby wytrzeźwień. Na miejsce interwencji niezbędne było wezwanie matki nieodpowiedzialnej kobiety, która zobowiązała się zaopiekować czwórką dzieci oraz swoją córką do momentu jej wytrzeźwienia.

Z interwencji funkcjonariusze sporządzili stosowną dokumentację, która trafi do policjanta dzielnicowego, pracowników MOPS-u i Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

W stosunku do 35-latki toczy się już postępowanie o odebranie jej praw rodzicielskich.

(źródło: KWP Olsztyn) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
uhu

typowa patologia,szkoda tylko dzieci,jak widać usilne rozmnażanie nastąpiło po wprowadzeniu 500+ czyli dzieci robione dla kasy ale duża szansa ze będą takie same jak mamusia,przecież zapomogi,dotacje itp im się należą,ciekawe co na to wieloebny? czyżby nie biegali co niedzielę do przybytku?

Koks

To kolejna pisowska szmata

The prokurator

Gorzała jest dla ludzi.Co zrobić że mają takie potrzeby.

Antoni

A w nagrodę jak urodzi kolejne dziecko to od nowego roku dostanie 12 tysięcy zł od Państwa. Brawo!