fot. KPP Węgorzewo

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na DK63 w miejscowości Ogonki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący Fordem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Honda.

W środę (22.02.) o godz. 16:00 oficer dyżurny węgorzewskiej jednostki policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Ogonki. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol ruchu drogowego.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 42-letni kierujący pojazdem marki Ford, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo pojazdem marki Honda. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący Hondą 42-letni mieszkaniec powiatu ełckiego, został przewieziony do Szpitala Miejskiego w Giżycku. Kierujący fordem oraz hondą w trakcie zdarzenia drogowego byli trzeźwi – informują funkcjonariusze z KPP Węgorzewo. 

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Węgorzewscy policjanci zabezpieczyli ślady oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia.

Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego wypadku.

fot. OSP Pozezdrze
fot. KPP Węgorzewo

Źródło: KPP Węgorzewo

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze