Czołowe zderzenie audi i toyoty. Kierowcy trafili do szpitala

2
fot. OSP Miłki

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Konopki Wielkie – Orzysz, droga krajowa nr 63. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca toyoty zjechał na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka audi. Kierowcy trafili do szpitala.

W poniedziałek (8 kwietnia), kilka minut po godzinie 15:00 oficer dyżurny giżyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że za miejscowością Konopki Wielkie jadąc w kierunku Orzysza, doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce, wstępnie ustalili, że kierowca toyoty poruszając się w kierunku Giżycka, w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka osobową audi. Kierowca toyoty tłumaczył, że w pewnym momencie źle się poczuł i nie pamięta momentu zderzenia z drugim pojazdem – informują mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. 

Kierowca z bólem brzucha został przetransportowany do szpitala w Piszu. Natomiast kierowca audi z obrażeniami barku został przetransportowany do szpitala w Giżycku. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowcy byli trzeźwi.

Droga na czas czynności była całkowicie zablokowana.

Policjanci na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady, zostały wykonane oględziny. Na chwilę obecną trwają czynności zmierzające do szczegółowego wyjaśnienia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

(źródło: KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Arkadiusz

Osobę, która ucierpiała w tym wypadku lub jej rodzinę proszę o kontakt. Przekażę przydatne w sprawie informacje – 609515300

kkkk

Ja wam już wyjaśnię, jak doszło do wypadku. Ludzie jeżdżą, jak debile z nosem w telefonach, do tego nadmierna prędkość i brak wyobraźni. Ostatnio jeżdżę z duszą na ramieniu tylko w ostatnim tygodniu uniknęłam 3 wypadków.