Czego najbardziej brakuje w Giżycku? Zagłosuj!

8

Zachęcamy Was do zabawy i odpowiedzi na pytanie „Czego najbardziej brakuje w Giżycku?”. Pytamy o miejsca, wydarzenia i wszystko to, co spowoduje, że miasto będzie bardziej przyjazne dla mieszkańców.

Oczywiście tym sposobem nie zmienimy Giżycka, ale może będzie to dobra podpowiedź dla urzędników oraz przedsiębiorców. Nie chcemy również narzekać, a skupić się na nowych, często oryginalnych pomysłach i inwestycjach, które mogą wpłynąć na rozwój miasta.

Przygotowaliśmy kilka wstępnych propozycji, czekamy jednak na kolejne – wpisujcie je w komentarzach. Te, które będą pojawiały się najczęściej, dołączymy do ankiety. Głosowanie trwa do 3 grudnia 2017 r.

 

 

 

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
mario J

Nie wiem co rozumiesz przez „tanie mieszkania”. Weź kalkulator i podlicz ile kosztuje jakiś plac pod budowę potem materiały,robocizna podatki od tego wszystkiego a na końcu trochę zarobku dla budującego.Wyjdzie Ci ta suma jaką wystawiają na rynku mieszkaniami.Można kupić mieszkanie nazwijmy używane za 2.800 zł, za 3.200 zł i za 5.800. Ceny mieszkań to tak jak ceny samochodów i nie każdy kupuje za 100.000 zł lub droższe.

MIESZKANIEC

Przede wszystkim mieszkań, miasto tylko patrzy na wojskowych i turystów. Po drugie pracy, galerii, ponieważ nie każdy ma samochód i możliwość dojazdu do Olsztyna czy Ełku.

Anonimowo

DObrego internetu na wilanowie.

Karola

Centrum handlowego ale z fajnymi sklepami typu HM, sinsey, cropp itd i może Mc Donald w tym :)) wtedy ludzie którzy przyjeżdzają do gizycka Na wakacje będą mogli coś sobie kupić fajnego, jakąś koszulkę czy coś :))