Czego najbardziej brakuje w Giżycku? Podsumowanie ankiety

6

W ankiecie umieszczonej na naszym portalu zapytaliśmy Was o to, czego najbardziej brakuje w Giżycku. Głosowanie trwało od 22 listopada do 3 grudnia. Łącznie oddanych zostało 899 głosów. 

Ankieta wykazała, że mieszkańcom Giżycka najbardziej brakuje galerii handlowej. „”Centrum handlowego ale z fajnymi sklepami typu HM, sinsey, cropp itd i może Mc Donald w tym”- tak skomentował swój wybór jeden z Czytelników.

Okazuje się, że w Giżycku brakuje również tanich mieszkań i pracy. Trudno się z tym nie zgodzić. „Tanich mieszkań na które stać przeciętnych ludzi, a nie m2 za 5000 lub więcej.”, „Przede wszystkim mieszkań, miasto tylko patrzy na wojskowych i turystów. Po drugie pracy, galerii, ponieważ nie każdy ma samochód i możliwość dojazdu do Olsztyna czy Ełku.”, „Brakuje pracy, a jak już jest to za 8 zł na godz .I niech mi ktoś powie , że to nie jest prawda” .- komentują internauci. 

Mieszkańcy chcieliby również większej liczby koncertów, nowego amfiteatru, klubu muzycznego czy miejsc do jazdy na rolkach.

Na naszym Facebookowym profilu pojawiły się również komentarze z innymi propozycjami:

„Ronda na skrzyżowaniu ulic Przemysłowej z Jagiełły i Obwodowej z Suwalską”

„Ośrodków nauki, np. dla programistów, firm które mogą pracować zdalnie i uczelni, które do tego przygotują.”

„Klubu, restauracji dla singli”

Głosowanie jednoznacznie pokazuje co należy zmieniać w najbliższym otoczeniu, aby poprawić jakość i warunki życia w naszym mieście.

Piotr Suchta

 

 

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
dociekliwy

Czasem jestem w ełckiej galerii . Pusto tam, ceny nie dla przeciętnie zarabiających. Więc nie ma co biadolić , że u nas brakuje sklepów. Niech nasi handlowcy tylko zejdą z cen i wystawią lepszy towar.

Anonimowo

Super że było mieszkanie które mamy samotnie wychowuje dzieci

Anonimowo

Dlatego pewnie tak jak większość zrobic trzeba krok do przodu wyprowadzić sie z Giżycka tam gdzie jest wszystko co potrzebne a nie tylko jezioro i duzo wizji i obietnic

z miasta

I niedługo w tym mieście żaden młody nie zostanie. Wystarczy teraz popatrzeć, emeryci i renciści plus młodzież która musi chodzić do szkoły. Kwestia czasu jak skończą szkołę i stąd wypierdzielą do Niemiec czy Anglii

A

I tu się zgodzę z tymi mieszkaniami ceny z Warszawy a zarobki marne