Czarter jachtu na Mazurach – Port Piękna Góra

0

Piękna pogoda, urokliwy nastrój, widok na jezioro…To marzenie niejednego z nas, niezależnie od pory roku. Może wybrać się na weekend? Zaplanować kolejne, dłuższe wczasy? Wszystkie możliwości dozwolone, trzeba tylko pogodę zamówić. I jacht. Tak. Wyczarterować jacht na Mazurach! Tylko gdzie? I za ile? Na te pytania odpowiadamy.

Jakie są możliwości czarterowania jachtów na Mazurach?

Czarter jachtów mazury to optymalna droga do udanych wakacji, weekendu lub nawet jednego dnia spędzonego pośród przyrody i Wielkich Jezior Mazurskich. Możliwości czarterowania jachtów możemy sprawdzić w ofercie doświadczonego operatora na stronie: https://www.sailor.pl/

Naszą faworytką jest zdecydowanie TES 32 DREAMER, z trzema kabinami, ogólną liczbą miejsc dla dziewięciu osób, 35 –metrową powierzchnią żagli i silnikiem stacjonarnym o mocy 13 KM.

Ciekawą propozycją jest także jacht PHILA 880, który posiada nowe żagle (!), jest szybki i zwrotny, a niewielkie zanurzenie i obrotowy miecz umożliwiają podejście prawie do samego brzegu. PHILA 880 to propozycja dla maksymalnie ośmiu osób, z opcją trzech kabin. Nieźle, prawda?

Ile mnie ta przyjemność będzie kosztowała?

Czarter mazury oferuje dużą rozpiętość cenową. Ceny zależą nie tylko od rodzaju jachtu, ale także od sezonu. Właściwie sezon wysoki zaczyna się od końca kwietnia i trwa do końca sierpnia.

Ciekawostką może być jednak to, że (prawie) cały maj jest zaliczany do sezonu niższego, a zatem wyczarterujesz jacht na Mazurach w niższej cenie. Mamy na myśli datę po 3. maja i właściwie do końca tego miesiąca ceny czarterowania jachtów są korzystniejsze.

Pod koniec maja ceny rosną, żeby po 15. czerwca być już w najwyższym sezonie.

Gdzie znajduje się przystań – Port Piękna Góra?

Czarter jachtów mazury to prawdziwa frajda nie tylko od święta! Jacht najlepiej zamówić poprzez kontakt za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie, jednak nie ma przeszkód, żeby przyjechać, zobaczyć i spontanicznie zdecydować o wynajmie jachtu. Będziesz wtedy zdany na dostępne jachty, ale oferta jest tak bogata, że z pewnością coś się znajdzie!

Przystań – Port Piękna Góra położony jest koło Giżycka, nad jeziorem Kisajno, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

(Artykuł promujący usługę: czarter jachtów motorowych na Mazurach https://www.sailor.pl/czarter-jachtow-motorowych-mazury)

Reklama