Ćwiczyli strzelanie pod osłoną nocy [WIDEO]

0

Giżyccy policjanci oprócz wykonywania codziennych obowiązków służbowych oraz podejmowania działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa nie mogą zapominać o ciągłym doskonaleniu swoich umiejętności oraz zdobywaniu nowych doświadczeń zawodowych. Dlatego też cyklicznie uczestniczą w szkoleniach, które pozwolą im dobrze wykonywać swoją pracę. Tym razem funkcjonariusze doskonalili strzelanie w nocy.

Szkolenie to rzecz jasna podstawa tego, aby dobrze wykonywać swoje obowiązki w pracy. Giżyccy policjanci stale odbywają szkolenia, czy to w jednostce, czy też w policyjnych szkołach. Ciągłe zdobywanie nowej wiedzy i nowych doświadczeń ma ogromny wpływ na wykonywanie swoich obowiązków w służbie.

Tym razem policjanci zgodnie z planem wyszkolenia strzeleckiego spotkali się na Strzelnicy Wojskowej w Giżycku, gdzie pod czujnym okiem instruktorów ćwiczyli nocne strzelanie z Karabinku automatycznego kbk AKMs, potocznie zwanym „Kałasznikow”.

Podczas ćwiczeń wystrzeliwane serie amunicją smugową rozświetlały strzelnicę, a nocną cisze przerywały serie wystrzałów.

KPP Giżycko (ich/rj)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze