Zaśmiecanie miejsc publicznych, psy biegające bez kagańca, palenie tytoniu lub spożywanie alkoholu w miejscach publicznych, a może- parkowanie samochodów w miejscach zabronionych, zakłócanie porządku? Co najdotkliwiej przeszkadza mieszkańcom Giżycka? 

Mieszkańcy doskonale znają bolączki i problemy swoich osiedli. W związku z tym zachęcamy wszystkich Czytelników do udziału w ankiecie i wskazania w jakim obszarze porządku publicznego jest najwięcej do zrobienia.

Przygotowaliśmy kilka wstępnych propozycji, czekamy jednak na kolejne – wpisujcie je w komentarzach. Te, które będą pojawiały się najczęściej, dołączymy do ankiety. Głosowanie trwa do 10 stycznia.

 

 

20 KOMENTARZE

  1. I jeszcze jedno – parking przy Galerii Batory to porażka !!!! Czy nie można zaplanować przebudowy tego miejsca , tak żeby ruch na tym parkingu odbywał się płynnie . Tam nie można wyjechać jak nie ma wolnego miejsca . Powinien być jakiś zjazd w ul, Żeglarską , żeby kierowcy nie blokowali się wzajemnie.

  2. Przeszkadza chyba nam wszystkim, zmotoryzowanym, brak miejsc parkingowych . W sezonie letnim znalezienie wolnego miejsca parkingowego w pobliżu centrum graniczy z cudem !!!! Władze miasta mogłyby pomyśleć o piętrowym , płatnym parkingu. Samochodów ciągle przybywa , a miejsc parkingowych niestety nie.

  3. zdecydowanie za mało patroli policyjnych. wiem że wszystko to pieniądze ale co najmniej jeden więcej by się przydał a szczególnie w weekendy w okolicach pasażu i warszawskiej

  4. Otwarcie mostu obrotowego w niemal takim samym stosunku dla ruchu kolowego i wodnego w okresie letnim. Rozumiem dbanie o turystow oraz interesy mieszkancow zyjacych z turystyki, jednak ten podzial uwazam za mocno przesadzony. 3 godziny dla ruchu kolowego na 1 godzine dla zeglugi uwazam za optimum.

  5. jeszcze raz pisze bo jeśli klikam wiadomości Giżycka to tylko głównymi wiadomościami jest pałki zatrzymały prawo lub dostały nowe samochody lub pała wygrała jakiś głupi konkurs a gdzie jest burmistrz starosta wójt co tyko od podnoszenia podatków i debatowania jak ujechać mieszkańców .morze coś przeczytam że ze szpitalem co zrobiono .najlepiej kupować samochody dla policji straży miejskiej i zajmować się pśm kałeczkiem i jest hejt i więcej nie ………

  6. Taa jebać wasze samochody, ale jak już ćpuny itp chodzą z pałami i łańcuchami po mieście czy parku po 22, to jest zajebiście? Heh śmieszne.

  7. Z moich kontaktów z mieszkańcami wynika że brak miejsc parkinowych dla swoich samochodów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here