Zaśmiecanie miejsc publicznych, psy biegające bez kagańca, palenie tytoniu lub spożywanie alkoholu w miejscach publicznych, a może- parkowanie samochodów w miejscach zabronionych, zakłócanie porządku? Co najdotkliwiej przeszkadza mieszkańcom Giżycka? 

Mieszkańcy doskonale znają bolączki i problemy swoich osiedli. W związku z tym zachęcamy wszystkich Czytelników do udziału w ankiecie i wskazania w jakim obszarze porządku publicznego jest najwięcej do zrobienia.

Przygotowaliśmy kilka wstępnych propozycji, czekamy jednak na kolejne – wpisujcie je w komentarzach. Te, które będą pojawiały się najczęściej, dołączymy do ankiety. Głosowanie trwa do 10 stycznia.

 

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

20 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Zytka

I jeszcze jedno – parking przy Galerii Batory to porażka !!!! Czy nie można zaplanować przebudowy tego miejsca , tak żeby ruch na tym parkingu odbywał się płynnie . Tam nie można wyjechać jak nie ma wolnego miejsca . Powinien być jakiś zjazd w ul, Żeglarską , żeby kierowcy nie blokowali się wzajemnie.

Zytka

Przeszkadza chyba nam wszystkim, zmotoryzowanym, brak miejsc parkingowych . W sezonie letnim znalezienie wolnego miejsca parkingowego w pobliżu centrum graniczy z cudem !!!! Władze miasta mogłyby pomyśleć o piętrowym , płatnym parkingu. Samochodów ciągle przybywa , a miejsc parkingowych niestety nie.

mirek

co do policj toprawda nic nierobia

zzzz

Brak parkingów