Co ciekawego grają w kinie w Giżycku? Repertuar kina Nowa Fala

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Nowa Fala w Giżycku od 26 grudnia 2021 r. do 20 stycznia 2022 r. Kino Giżycko.

Clifford. Wielki czerwony pies

Clifford to niezwykły, bo wielki, sięgający drugiego piętra, czerwony pies, znany z popularnych seriali animowanych opartych na książeczkach dla dzieci autorstwa Normana Bridwella.

Ukochany przez dzieci psiak doczekał się filmu fabularnego, który zadebiutuje w kinach grudniu 2021 roku.

Kiedy 8-letnia Emily Elizabeth (Darby Camp) spotyka magicznego ratownika zwierząt (John Cleese), który daje jej małego, rudego szczeniaka, dziewczynka nie spodziewa się, że następnego ranka w swoim małym nowojorskim mieszkaniu znajdzie ogromnego, trzymetrowego, na dodatek czerwonego psa!

Podczas gdy jej mama (Sienna Guillory) wyjeżdża w interesach, Emily i jej zabawny wujek Casey (Jack Whitehall) muszą stawić czoła tej niezwykłej sytuacji. Dziewczynka za wszelką cenę chce zatrzymać psa, który, delikatnie mówiąc, wzbudza powszechne zainteresowanie.

Bohaterowie przeżyją niezwykłą przygodę, podczas której Clifford nauczy świat wokół jak wielka potrafi być miłość.

Matrix Zmartwychwstania

Lana Wachowski, wizjonerka i prekursorska twórczyni, przedstawia Matrix Zmartwychwstania, długo wyczekiwaną czwartą odsłonę przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek. W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części – Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss – w rolach słynnych postaci Neo i Trinity.

Spider-Man: Bez drogi do domu

Po raz pierwszy w historii tożsamość Spider-Mana, naszego superbohatera z sąsiedztwa, zostaje ujawniona. Nie może już spełniać swoich superbohaterskich obowiązków i jednocześnie prowadzić normalnego życia. Dodatkowo naraża na niebezpieczeństwo tych, na których mu najbardziej zależy.

Spidey prosi doktora Strange’a o pomoc. Zaklęcie Strange’a sprawia wyrwę w ich świecie, przez którą dostają się najpotężniejsi złoczyńcy, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w każdym uniwersum.

Peter musi podjąć najważniejsze wyzwanie, które na zawsze zmieni nie tylko jego przyszłość ale również przyszłość multiwersum.

Hiszpański romans

„Hiszpański romans” – pełen humoru film Woody’ego Allena to opowieść bogata w niespodzianki, romanse i sercowe kłopoty. Najnowsze dzieło reżysera to również pełen miłości hołd dla kina, które potrafi przyczynić się do wielkich zmian w życiu każdego z nas. Mort i Sue to amerykańskie małżeństwo, które przybywa na festiwal filmowy w San Sebastian w Hiszpanii. On jest byłym wykładowcą filmoznawstwa, a ona specjalistką od reklamy pracującą dla młodego i obiecującego reżysera Philippe. Mort szybko zauważa, że Sue jest zafascynowana swoim podopiecznym oraz że to zainteresowanie wykracza poza czysto zawodowe ramy.

W ich małżeńskiej relacji pojawia się kryzys. Pewnego dnia Mort trafia na wizytę do pięknej lekarki, która podziela jego zainteresowania i spojrzenie na świat. Nowopoznana kobieta również tkwi w trudnym związku – jej mąż jest malarzem o bardzo porywczym temperamencie. Czy za sprawą nowej znajomości Mort odnajdzie nadzieję i optymistycznie spojrzy w przyszłość? W życiu, jak w kinie – wszystko jest możliwe!

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze