Ciekawość nie popłaca

3

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Węgorzewie za wejście na pas drogi granicznej, ukarali mandatami obywateli Niemiec.

17 maja kamery Straży Granicznej zarejestrowały osoby, które weszły na pas drogi granicznej w rejonie służbowej odpowiedzialności PSG w Węgorzewie. Na miejsce zdarzenia natychmiast udał się patrol funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Okazało się, że pięciu mężczyzn, których nagrały kamery SG, to turyści z Niemiec. Tłumaczyli funkcjonariuszom SG, że weszli na pas drogi granicznej, bo z bliska chcieli zobaczyć granicę polsko-rosyjską.

Mężczyźni otrzymali mandaty karne po 500 zł każdy.

fot. WMOSG

(WMOSG)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Zzz

To nie są turyści niemieccy ,to są szpiedzy Niemieccy przyjechali węszyc na pas graniczny by zobaczyć granicę polsko-rosyjsko to ściema i oszustwo bo Polska nie graniczy z Rosją tylko z Białorusią ,a mandat powinien być 500euro za wejscie na pas graniczny a nie 500zl .,służby graniczne również powinni ich zatrzymać i sprawdzić kiedym są ,to mogą być również ludzie Putina mówiący po niemiecku , obowiązkowo takich ludzi którzy sie kręcą a może nawet filmują pas graniczny obowiązkowo takich ludzi dokładnie sprawdzić a kamysz -kosiniak siedzi cicho ,takie bajki to niech te fryce opowiadają dla dzieci.,a na pasie graniczny a nawet… Czytaj więcej »

Tomek Janiszewski

Ciągnie swój do swego. Chcieli zobaczyć Rosje, taką jaka ona jest.

Zzz

Ci turyści z Niemiec udają idiotów z tej granicy Rosji sie nie zobaczy to popierwsze, a po drugie to nie są turyści ,to szpiedzy Niemieccy przyjechali węszyc na pas graniczny obowiązkowo takich ludzi aresztować .