Biblioteka szkolna Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego kolejny raz dołączyła do wielkiej grupy uczestników ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek (1 października 2022 r).

Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „To się musi powieść”. Odwiedzający bibliotekę mogli obejrzeć wystawę książek napisanych przez pisarzy związanych z Mazurami lub których akcja dzieje się w Giżycku i okolicy, pod tytułem Mazurskie opowieści. Natomiast wystawa „To się musi powieść” zawierała książki na temat skutecznego uczenia się, rozwoju osobistego, nawiązywania i podtrzymywania więzi międzyludzkich, osiągania sukcesów w życiu zawodowym. Zaprezentowano również literaturę w językach obcych.

Do dyspozycji czytelników był kącik relaksu z kolorowankami antystresowymi i grami planszowymi. Wiele osób wzięło udział w konkursach: Znam! Konkurs wiedzy o powieściach oraz  Kto to? Powieściopisarze  w karykaturze.

Imprezę przygotowano we współpracy z biblioteką szkolną II LO.

Noc Bibliotek to jedno z przedsięwzięć z okazji obchodzonego w październiku Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
123

Super akcja wśród dorosłej kształcącej się młodzieży