Chór Policji Garnizonu Warmińsko-Mazurskiego kolędował w Rynie

0

Koncert w wykonaniu policjantów garnizonu warmińsko-mazurskiego pod dyrekcją Małgorzaty Górskiej-Dubowik odbył się w Sali konferencyjnej Hotelu Zamek w Rynie. 

Noworoczny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru policji garnizonu warmińsko-mazurskiego odbył się w miniony piątek, 11 stycznia w Sali konferencyjnej Hotelu Zamek w Rynie. Chór policji działa pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie oraz honorowym patronatem wojewody warmińsko-mazurskiego. W skład zespołu wchodzą policjanci z Warmi i Mazur, a pomysł założenia chóru powstał w 2016 roku. Obecnie chór liczy 25 osób, są to czynni funkcjonariusze policji, zarówno początkujący, jak i doświadczeni policjanci z 20-letnim stażem służby. Funkcjonariusze od początku swojego istnienia śpiewają pod dyrekcją Małgorzaty Górskiej-Dubowik.

Podczas koncertu można było usłyszeć najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Na widowni zasiedli przedstawiciele samorządu, policjanci oraz mieszkańcy miasta i gminy Ryn, którzy nagrodzili umiejętności wokalne funkcjonariuszy gromkimi brawami.

Podziękowania za zorganizowanie tego przedsięwzięcia na ręce policjantów i policjantek Chóru Policji Garnizonu Warmińsko-Mazurskiego złożył Burmistrz Miasta i Gminy Ryn Jarosław Filipek oraz Komendant Powiatowy Policji w Giżycku mł. insp. Przemysław Rawa.

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć) 

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze