23-letni mieszkaniec Giżycka przyszedł do giżyckiej komendy złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. W trakcie rozmowy był bardzo pobudzony i poddenerwowany. Dalsze czynności wykazały, że miał przy sobie amfetaminę. 

W sobotę (01.04.) do Komendy Powiatowej Policji w Giżycku przyszedł młody, 23-letni mężczyzna, który chciał złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na jego szkodę.

Sprawa dotyczył przywłaszczenia ubrań i laptopa przez jego brata. W trakcie rozmowy z policjantami 23-latek zachowywał się nerwowo, był pobudzony, unikał kontaktu wzrokowego. Cała rozmowa się po prostu się „nie kleiła”. Funkcjonariusze podejrzewali, że zgłaszający może mieć coś więcej do ukrycia. W trakcie przeprowadzonej kontroli osobistej ujawnili u niego białe plastikowe pudełko, w którym były woreczki ze strunowym zapięciem i biały proszek. Badanie wykazało, że jest to amfetamina – informują giżyccy policjanci. 

23-latek został zatrzymany. W trakcie przesłuchania twierdził, że to jest kreatyna i nie ma problemu z narkotykami i nie będzie już składał żadnego zawiadomienia.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze