Dostaliśmy wiadomość od jednego z naszych Czytelników o następującej treści.

„Widok jak co roku, ani razu nie koszone, a przy chodniku przewody elektryczne przechodzą przez gałęzie drzew. Ciekawe kiedy się ktoś tym  zajmie? Pewnie jak dojdzie do jakiejś tragedii bo tam ciągle dzieci się bawią i siedzą na drzewie. Jak kiedyś dzwoniłem do zakładu energetycznego i straży pożarnej to mi powiedzieli- proszę znaleźć właściciela drzewa albo terenu” 

nowowiejska1

Sprawa dotyczy podwórka przy ulicy Nowowiejskiej 12 w Giżycku. Sami Państwo przyznacie, że taki widok praktycznie w centrum Giżycka może przerazić. Kolejna sprawa to kwestia bezpieczeństwa związana z przewodami elektrycznymi. Czemu do tej pory nikt się tym nie zajął mimo tego, że nasz Czytelnik interweniował? Przyjrzymy się tej sprawie.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mazurska

ja czegos nie rozumiem.. kiedys tam były tzw. 'skladziki’ zlikwidowali, wiec teraz rosnie dzungla, zreszta juz kolejny rok 🙂 wiec w czym teraz jest problem?

NIEZIDENTYFIKOWANY

Najwyraźniej mają problem w tym aby się „przypier***ić” do wszystkiego a najwięcej po tym do dzieciaków 😀 Nie pamiętają dziady jak na drzewach się bawili itp. i były to najlepsze zabawy a teraz czasy do wspominania.

Ss

To jest wszystko zenada a teren przy blokach kolo ulicy nowowiejskiej 29 obok obwodowki zaraz masa terenu busz i dzicz od zawsze idactamtedy w bialy dzien mozna dostac w glowe nie wiadomo kiedy a co do placow zabaw przy starych blokach te place maja tyle samo lat co i one a prezesi wola placic kary za ich braki niz zainwestowac w cos gdzie dzieci moglyby spedzac wolny czas

NIEZIDENTYFIKOWANY

„Dzieci się bawią i siedzą na drzewie” no to szok normalnie, mało się nie zesracie dziady bo wam dokucza to że trochę pokrzyczą podczas zabaw, idźcie wy w pi**u się odstresować na jakieś chlańsko, teren prywatny, równie dobrze może robić właściciel co mu się podoba i dżunglę otworzyć. Szukacie sensacji stare dziady tyle w temacie 😉 buźka ;*

Anonimowo

Przeczytaj idioto dlaczego ktoś mówi o bawiących się tam dzieciach. Czytanie ze zrozumieniem.

Mama2dzieci

latem raj dla dzieci tylko gorzej jak któreś wdepnie w mine jakiegoś pieska wyprowadzanego przez swojego właściciela zimą ? zima sie tylko omija te miny których jestttt baaaardzo duzo !!!
NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE ??? MIEJSCE NA SUPER PLAC ZABAW DLA DZIECI Z POBLISKICH BLOKOW !!