Camping Bystry zajął 3 miejsce w konkursie „Mister Camping 2022 „

2
fot. Camping Bystry

Camping Bystry zajął 3 miejsce w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu „Mister Camping 2022” organizowanego przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

Miejsce może szczycić się teraz mianem „rekomendowany camping”, dzięki czemu zostanie umieszczone oraz promowane w folderach oraz informatorach w całej Europie. Zdobycie wysokiego miejsca w konkursie świadczy, że camping zachowuje wysoki standard i oferuje turystom najwyższą jakość usług.

Ocenie konkursowej podlega m.in. zagospodarowanie, wyposażenie, stan techniczny, czystość i estetyka campingu, jakość obsługi turystów oraz bezpieczeństwo pobytu na campingu, brane są również pod uwagę opinie turystów krajowych i zagranicznych.

Wyjaśnijmy, że konkurs „Mister Camping” organizowany jest co roku przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną. Celem jest podwyższanie standardu i jakości usług polskiej bazy campingowej oraz jej promocja nie tylko na terenie kraju.

Camping Bystry położony jest bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Niegocin, w samym sercu Mazur. Swoim gościom oferuje teren rekreacyjny w uroczej i malowniczej miejscowości Bystry, sąsiadującej z Giżyckiem – Żeglarską Stolicą Polski!

Więcej o Campingu Bystry przeczytasz na stronie https://bystrycamping.pl/

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Woprowiec

Wojt sie chwali nie swoim osiągnięciem. Gmina jest tylko wlascicielem terenu. To GZK za czasow Pani prezes BOGUSI postawilo ten camping na nogi. Zdobyla 4 gwiazdki i dla tego zajol 3 miejsce. Wojt to lubi smietanke spijać i przypisywac sobie zasługi WSTYD PANIE WOJCIE

on

nie pierwszy raz kiedy przypisuje sobie ten pan nie swoje zasługi