Była poszukiwana od 6 lat dwoma listami gończymi. Została zatrzymana podczas kontroli drogowej

3

Policjanci zatrzymali poszukiwaną od sześciu lat dwoma listami gończymi mieszkankę województwa śląskiego. Do zdarzenia doszło w Piszu w nocy z poniedziałku na wtorek (5/6 września br.).

W Piszu na ul. Orzyskiej funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Seat. Pasażerką była mieszkanka województwa śląskiego. Sprawdzając jej dane w policyjnych bazach, okazało się, że 34-latka od ponad sześciu lat jest poszukiwana przez organy ścigania. Wydane zostały za nią aż dwa listy gończe.

Kobieta ma na sumieniu kilka oszustw. W 2017 roku wynajęła w hotelu pokój z wyżywieniem na tydzień, za co nie zapłaciła. Doprowadziła tym samym właściciela obiektu do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie blisko 1400 zł. Usłyszała zarzut oszustwa. 

Kilka lat wcześniej, bo w 2011 roku, mieszkanka województwa śląskiego także dopuściła się oszustwa. Działając wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami przedstawiła w banku podrobione zaświadczenie o swoim zatrudnieniu i dochodach.  Tym samym doprowadziła placówkę do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, ponieważ otrzymała kredyt w wysokości prawie 30 000 zł.

Zatrzymana została przewieziona do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2,5 roku zasądzonej jej kary.

(źródło: KPP Pisz /as/rj)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Klient
Klient
10 września 2022 02:19

Czyzby to Justynka ?

BoloJang
BoloJang
9 września 2022 16:33

Trzeba być debilem by za 31400 zł iść na 2,5 roku do pierdla.

yt
yt
odpowiedział na komentarz  BoloJang
10 września 2022 13:48

A znasz jej pozostałe (niewykryte) numery ?