Była poszukiwana od 6 lat dwoma listami gończymi. Została zatrzymana podczas kontroli drogowej

4

Policjanci zatrzymali poszukiwaną od sześciu lat dwoma listami gończymi mieszkankę województwa śląskiego. Do zdarzenia doszło w Piszu w nocy z poniedziałku na wtorek (5/6 września br.).

W Piszu na ul. Orzyskiej funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Seat. Pasażerką była mieszkanka województwa śląskiego. Sprawdzając jej dane w policyjnych bazach, okazało się, że 34-latka od ponad sześciu lat jest poszukiwana przez organy ścigania. Wydane zostały za nią aż dwa listy gończe.

Kobieta ma na sumieniu kilka oszustw. W 2017 roku wynajęła w hotelu pokój z wyżywieniem na tydzień, za co nie zapłaciła. Doprowadziła tym samym właściciela obiektu do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie blisko 1400 zł. Usłyszała zarzut oszustwa. 

Kilka lat wcześniej, bo w 2011 roku, mieszkanka województwa śląskiego także dopuściła się oszustwa. Działając wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami przedstawiła w banku podrobione zaświadczenie o swoim zatrudnieniu i dochodach.  Tym samym doprowadziła placówkę do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, ponieważ otrzymała kredyt w wysokości prawie 30 000 zł.

Zatrzymana została przewieziona do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2,5 roku zasądzonej jej kary.

(źródło: KPP Pisz /as/rj)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
The Polak

2,5 roku na koszt państwa dobry rachunek ekonomiczny .W taki sposób sędziostwo działa na szkodę państwa .A roboty publiczne to nie przyjdzie to do tępych łbów sędziowskich że by zasadzić????

Klient

Czyzby to Justynka ?

BoloJang

Trzeba być debilem by za 31400 zł iść na 2,5 roku do pierdla.

yt

A znasz jej pozostałe (niewykryte) numery ?