Był zaskoczony zatrzymaniem. Nie wiedział, że szuka go policja

1

Węgorzewscy policjanci podczas patrolu ulic miasta zauważyli, jak ze sklepu wychodzi mężczyzna, który nie stosował się do nakazu zakrywania ust i nosa na terenie obiektu handlowego. Kiedy funkcjonariusze podjechali bliżej, od razu rozpoznali mężczyznę. 

Wczoraj (14.12) około godziny 18:00 węgorzewscy policjanci, w trakcie patrolu ulic miasta, zauważyli mężczyznę, który wychodząc ze sklepu, nie miał maseczki. W związku z tym funkcjonariusze podjęli interwencję wobec klienta sklepu.

Kiedy znajdowali się, w niedalekiej odległości rozpoznali, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną. Ich przypuszczenia się potwierdziły po sprawdzeniu danych w policyjnych systemach. 45-latek był bardzo zaskoczony i tłumaczył mundurowym, że nie wiedział, iż jest poszukiwany – informują policjanci z KPP Węgorzewo

Mieszkaniec Węgorzewa został zatrzymany i najbliższe 5 miesięcy spędzi w zakładzie karnym, za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

W związku z popełnionym wykroczeniem tj. niezakrywanie ust i nosa na terenie obiektu handlowego mężczyzna został ukarany mandatem.

(źródło: KPP Węgorzewo)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tyuu

He he pech chciał,idiota