Był tak pijany,że zasnął na skuterze

0

Pisz.W środę (18.05.2016) około godz. 18:00 oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że od strony miejscowości Kożuchy w stronę miejscowości Świdry, w gminie Biała Piska, skuterem jedzie pijany mężczyzna, który nie ma na głowie kasku. Funkcjonariusze natychmiast pojechali we tym kierunku, aby zatrzymać nietrzeźwego kierującego. Policjanci sprawdzili wskazaną przez zgłaszającego trasę. W tym czasie dzwoniący jeszcze raz skontaktował się z oficerem dyżurnym piskiej komendy i powiedział, że widzi tego samego mężczyznę, który teraz wraca pchając ten skuter.

Gdy funkcjonariusze dotarli do opisanego mężczyzny w miejscowości Rolki, był on tak pijany, że spał na skuterze zaparkowanym na jezdni. Policjanci ustalili, że śpiacy to to 23-letni mieszkaniec gminy Biała Piska. Funkcjonariusze przewieźli go do komendy, gdzie sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Kierujący skuterem ze względu na swój stan został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze