Piscy policjanci nocą otrzymali zgłoszenie, że w centrum miasta ktoś włamał się do samochodu i siedzi w środku. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kompletnie pijany 22-latek pomylił samochody i zamiast do swojego wszedł do obcego. Najciekawsze jest to, że drzwi do nieswojego auta otworzył swoimi kluczykami.

W środku nocy patrol z Pisza otrzymał informację, że w centrum miasta ktoś włamał się do zaparkowanego samochodu, a teraz siedzi w środku. Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Na parkingu stał pojazd marki VW Polo, a w jego wnętrzu siedział młody mężczyzna. W drzwiach pojazdu tkwiły kluczyki.

Na fotelu kierowcy spał człowiek, który nie był właścicielem auta. Mężczyzna ten był kompletnie pijany. Funkcjonariusze mieli trudności, aby nawiązać z nim logiczną rozmowę. Po jakimś czasie policjanci ustalili, że w volkswagenie śpi 22-letni mieszkaniec gminy Pisz, który wcześniej bawił się w pobliskim lokalu.

Po wybudzeniu go okazało się, że mężczyzna ten przyjechał do Pisza swoim czarnym samochodem marki Audi, który zaparkował w pobliżu. Po wyjściu z baru był tak pijany, że pod osłoną nocy pomylił samochody i wsiadł do czerwonego polo. Co najciekawsze – kluczykami do swojego auta otworzył drzwi volkswagena, wsiadł do niego i zasnął. Kluczyli pozostawił w drzwiach.

Właściciel VW Polo nie stwierdził, aby z samochodu coś zginęło lub coś zostało uszkodzone.

W tej sytuacji policjanci wyciągnęli 22-latka z samochodu i przekazali pod opiekę rodzicom.

KWP Olsztyn (ASz/TM)

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jan

22 dwulatek, przekazany pod opiekę rodziców – dobre, to nie był 2 latek.

Remek

Takie czasy, teraz 20 latkowie wymagają opieki rodziców 🙂

Anonimowo

Dobre klucze ma 🙂